Ενημέρωση για τις εξετάσεις για την εισαγωγή φοιτητών/τριών στο Ακαδημαϊκό Έτος 2022-2023

You are here:

Η εξέταση για την εισαγωγή φοιτητών/τριών στο εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023 του ΠΜΣ «Επιστήμες της Αγωγής: Έρευνα και Πράξη σε Μεταβαλλόμενα Περιβάλλοντα Μάθησης» θα πραγματοποιηθεί:

την Πέμπτη 26/1/2023 στις 18.30 στις αίθουσες Υπόγειο Λυόμενο 1 (για την ειδίκευση Α) και Υπόγειο Λυόμενο 2 (για την ειδίκευση Β), που βρίσκονται στο κτίριο στον περιβάλλοντα χώρο του Πύργου της Παιδαγωγικής.

Την παρούσα ανακοίνωση θα τη λάβετε και στο email που δηλώσατε κατά την υποβολή της αίτησης σας. Αν δεν τη λάβετε επικοινωνήστε με την γραμματεία γιατί προφανώς θα έχετε κάποια εκκρεμότητα στα δικαιολογητικά σας.