Αξιολόγηση μαθημάτων – Υπενθύμιση

You are here:

Καλησπέρα
Παρακαλούμαι όσες/οι δεν έχετε ολοκληρώσει την διαδικασία αξιολόγησης των μαθημάτων του χειμερινού εξάμηνου να το πράξετε.

Η περίοδος αξιολόγησης των μαθημάτων του Χειμερινού εξαμήνου 2023-2024 ξεκίνησε από τη Τετάρτη 01-12-2023 και λήγει την Κυριακή 21-01-2024 (έλαβε παράταση).

Διαδικασία

Η ηλεκτρονική αξιολόγηση των μαθημάτων πραγματοποιείται μέσω της ιστοσελίδας της ΜΟΔΙΠ (https://qa.auth.gr/student).
Την περίοδο της ηλεκτρονικής αξιολόγησης, οι φοιτητές/τριες εισέρχονται μέσω της ιστοσελίδας της ΜΟΔΙΠ χρησιμοποιώντας τον ιδρυματικό τους λογαριασμό.
H αξιολόγηση αφορά στα μαθήματα που οι φοιτητές/τριες παρακολούθησαν το τρέχον ακαδημαϊκό εξάμηνο, καθώς και στους/τις αντίστοιχους/ες διδάσκοντες/ουσες.
Η συμμετοχή των φοιτητών/τριων είναι ιδιαίτερα σημαντική για τη συνεχή βελτίωση των παρεχόμενων σπουδών και υπηρεσιών από το ΠΜΣ.
Σας ενημερώνουμε επίσης ότι το πρόγραμμα έχει αναπτυχθεί έτσι, ώστε να διασφαλίζεται πλήρως η ανωνυμία των συμμετεχόντων/ουσών και να μην είναι δυνατή η ταυτοποίηση των απαντήσεών.